Tworzenie i obsługa sklepów internetowych
Sklep doMASAZU.pl

Sklep doMASAZU.pl powstał w 2006 roku. Utworzyliśmy go z myślą umieszczenia w nim wysokiej klasy produktów do masażu, które są dostępne na polskim rynku. Przez lata pracy w branży rehabilitacyjnej zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie sprzętu do masażu, dzięki czemu znamy potrzeby i wymagania naszych klientów. Produkty oferowane przez nas są dedykowane profesjonalistom, którzy prowadzą gabinety masażu jak i klientom indywidualnym, którzy rozumieją potrzebę codziennego korzystania z masażu.

   Facebook
  skelp www.riester.pl Firma InfoGEM Mirosław Gryszpiński jest dystrybutorem marki Riester w Polsce.  Oferujemy sprzęt diagnostyczny dla lekarzy tj. otoskopu, laryngoskopy, endoskopy itp. „ Riester ” stawia ponad wszystko na zaufanie jakim darzą nas nasi klienci, wysoką jakość i bezpieczeństwo, precyzja i pionierska innowacja jest dobrze znana prawie w każdym kraju na świecie.
   

promedyczny.pl

W sklepie ProMedyczny.pl przygotowaliśmy ofertę skierowaną dla profesjonalistów zajmujących się poprawą zdrowia. Nasi klienci to między innymi: masażyści, rehabilitanci, lekarze.
Wyposażamy w sprzęt gabinety masażu i rehabilitacji, przychodnie, szpitale, kliniki, sanatoria, domy pomocy społecznej, gabinety kosmetyczne itp